Autovalve

CarCops Autovalve on teenus, mis võimaldab GPS/GSM jälgimisseadme abil jälgida ettevõtte masinapargi tegevust reaalajas või leida varastatud sõiduk kõikjalt Euroopast.

Autosse paigaldatud seade edastab signaali sõiduki asukohast CarCops serverisse, mis on näha Teile aadressil www.carcops.ee kui logite sisse kasutajana või proovite meie DEMO keskkonda.

Kellele on CarCops Autovalve mõeldud?

Autovalve teenus on mõeldud kõikidele sõidukitele olenemata sellest, kas tegu on kalli maasturi, veoauto, ekskavaatori või sõiduautoga. Kuna teenus on turu parima hinna garantiiga, siis on see taskukohane kõikidele auto omanikele. CarCops Autovalve on abiks ka siis, kui otsitakse autot, mis on näiteks teisaldatud valesti parkimise pärast.

Kuidas saab liituda CarCops Autovalvega?

Liituda saab väga lihtsalt meie kodulehel www.carcops.ee. Sisestage tellimus ja kõik vajalikud andmed, et saaksime lepingu ette valmistada. Lepingu saate allkirjastada ID kaardiga. Peale lepingu sõlmimist saadame Teile GPS seadme TASUTA üle Eesti kasutades SmartPosti. Seadme saate ise paigaldada või kasutada meie paigaldajaid üle Eesti. Tutvu lepingu tingimustega SIIN.

Mida pakuvad konkurendid?

TeenusepakkujaKuumaks rentimiselPaigaldusRoamingu tasuSeadme hind
CarCops9.90.- EUR***0 - 35 EUR**3.- EUR*149.- EUR
Inosat12.99- EURAlates 39.- EUR16.- EUR180.- EUR
G4S20.99.- EURAlates 75.- EUR18.- EUR276.- EUR
Hansavalve20.60.- EURAlates 63.- EUR16.- EUR382.- EUR

*Roamingu tasu rakendub vaid siis, kui masin viibib välisriigis. Tasu arvestamine on mahu põhine ja oleneb kui kaua välisriigis viibiti. 30 järjestikku päeva EL riigis teenust kasutades lisandub max 3-4 eurot roamingu tasuna. CarCops Autovalve kaotab Roamingu teenuse tasu 2017 aastal. Loe täpsemalt SIIT

**Ainult GPS seadme paigalduse hind, mille alla ei kuulu „Erilahendused“ nagu süüte katkestus, kütuseandurid jne paigaldus. Nende paigaldus toimub konkreetse paigaldaja tunnitasu põhiselt ja oleneb Teie auto eripärast ja erilahenduse paigaldamisele kulunud ajast.

*** Lisandub käibemaks

Kui palju maksab CarCops Autovalve kliendile?

Esimesed 30 päeva on teenus alati tasuta. Hilisem kuutasu 9.90 €+km sisaldab GPS seadme renti, M2M SIM kaarti seadmes ning kasutajanime/parooli, millega autoparki jälgida reaalajas või teha väljavõtteid ajaloost. GPS seadmed väljastame kliendile TASUTA. Esmane investeering on vaid paigalduse tasu.

Mille poolest on CarCops Autovalve teistest parem?

CarCops Autovalve peamisteks eelisteks on:

 1. Tasuta GPS seadmed
 2. Esimesed 30 päeva tasuta
 3. GPS seadmetel eluaegne garantii
 4. Soodsaim kuutasu 9.90 €+km
 5. Soodsaim roaming välisriikides. Ligikaudu 0.16 €/päev
 6. Puuduvad varjatud tasud
 7. Puudub siduv leping. Ära sõlmi siduvat lepingut 3-12 kuuks! Lase meil teenida Teie ettevõtet igakuiselt
 8. Võimalus seadmed ise paigaldada
 9. Koolitus logistikule/dispetšerile
 10. Tasuta mobiilne Äpp
 11. Erilahendused kliendi soovil töölise, kauba, sõiduki või mobiiltelefoni jälgimiseks.
 12. Sõidupäevik säästab maksudelt 339€/kuus juba kahe sõiduauto pealt. Pikemalt SIIN
 13. Lisad firmadele:

 14. GPS Logistika pakub paberivaba tööülesannete planeerimise tarkvara, mis võimaldab jälgida ja hallata firma masinaparki ning tellimusi reaalajas. Tööde järjekord on juhile selge ja konkreetne ning päevakava paigas. Rohkem infot leiate siit: www.gpslogistika.ee
 15. Koostöös Cropio.com pakume põlluraamatu ja masinapargi haldust ühtses keskkonnas.

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu autopargi haldamine.

Mobiilne Äpp lae alla siit:

CarCops Autovalve sertifikaadid

Soovin teenust kasutada, kuidas peaksin käituma?

1 Esita tellimus 2 Allkirjasta leping 3 Vali paigaldaja

Naudi teenust!